Wielofunkcyjna automatyczna maszyna do liofilizacji 500 kg
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | OEM |
| Orzecznictwo: | CE;ISO |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Standardowy karton eksportowy |
| Czas dostawy: | 20-30 dni |
| Zasady płatności: | L / C, T / T |
| Możliwość Supply: | 10 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Type: | Vacuum Drying Equipment | Drying Capacity (kg): | 500 kg |
|---|---|---|---|
| Application: | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing | Condition: | New |
| Voltage: | optional | Power(W): | 72kw |
| Dimension(L*W*H): | customized | Key Selling Points: | Automatic |
| Warranty: | 5 years | After-sales Service Provided: | Online support |
| Weight (KG): | 10000 | After Warranty Service: | Online support |
| Applicable Industries: | Manufacturing Plant, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Factory, Retail, Pharmaceutical Industry | Showroom Location: | United States, Pakistan, Colombia |
| Weight: | 10000kgs | Dry Area: | 12.96 square meter |
| Tray Dimension: | 1200*1200mm | Power Consumption: | 75kw |
| Shelf Spacing: | 70 mm | Heating mode: | Conduction mode |
| Nominal Area: | 13 square meter | Control System: | PLC Control |
| Operation System: | Touch Screen | ||
| Podkreślić: | 500 kg liofilizator,wielofunkcyjna maszyna do liofilizacji,sprzęt do liofilizacji 500 kg |
||
opis produktu
Wielofunkcyjna automatyczna suszarka 500 kg
Opis produktu
Sucho-zamrażanie (krótko Freeze-dry) jest stabilnym procesem suszenia materiału, który najpierw zmraża materiał zawarty w wodzie do stanu stałego,Następnie zrób z nich wodę rsublimate z stałego do klimatyzacjiWyrzucanie wody w celu zachowania materiałów Produkty w fazie rozpuszczalności są zamarznięte przez sublimację i desorpcję, a następnie rozpuszczalnik zmniejsza się do pewnego stopnia.W ten sposób, poprzez zapobieganie tworzeniu się mikroorganizmów lub reakcji chemicznej między rozpuszczalnikiem a rozpuszczalnikiem, produkty mogą być konserwowane przez długi czas i zachować swoją naturę.. Metoda suszenia zamrażania próżniowego jest procesem płynnym→solidnym→gazowym.W procesie suszenia zamrażania "płynny most" pomiędzy częściami roztworu zamrażony został w "solid bridge".Położenie stałe cząstek jest ustalone i nie istnieje napięcie powierzchniowe między dwoma cząstkami.Wraz z ciągłą destylacją rozpuszczalnika, "solid bridge" stale zmniejsza się.Ale pozycja pomiędzy dwiema cząstkami nie zmieni się, dopóki "solid bridge" nie zniknie całkowicie..
Dane maszyny
| Maszyna do suszenia zamarznięcia próżniowego | |
| dystrybucja publiczna | |
| Pojemność (trójfazowy i pięciodrukowy system) | 380V/50HZ |
| Zużycie energii | 72 kW |
| ilość wody chłodzącej | ≥ 20m3/h ((T≤30°C/P=0,15-0,2Mpa)) |
| Powietrze sprężone | ≥ 0,1 m3/min ((P=0,5-0,8Mpa) |
| Czysta woda | ≥ 100L/min (T=80°C/P≥0,4-0,5Mpa) |
| Całkowita objętość | (zgodnie ze standardem projektowania) |
| Struktura | Integracja ((Półpiętrowe pudełko suche +Półpiętrowe zamek na zimno) |
| Całkowita masa | ≈10000kg |
P: Jakie warunki cenowe oferujesz?
A: Możemy zaoferować FOB, FCA, CFR, CIF, EXW i inne warunki cenowe na podstawie Twojego żądania.
P: Jakie warunki płatności przyjmujecie?
A: TT, LC, inne warunki są również możliwe.
P: Pomożesz w montażu i szkoleniu?
O: Tak, możemy wysłać naszych inżynierów do twojego miejsca, aby poprowadzić instalację i wyszkolić pracowników, jeśli potrzebujesz, ale kupujący powinien ponieść bilety z powrotem naszego technika, zakwaterowanie,produkty spożywcze i produkty zależne USD100/dzień.
A: Możemy zaoferować FOB, FCA, CFR, CIF, EXW i inne warunki cenowe na podstawie Twojego żądania.
P: Jakie warunki płatności przyjmujecie?
A: TT, LC, inne warunki są również możliwe.
P: Pomożesz w montażu i szkoleniu?
O: Tak, możemy wysłać naszych inżynierów do twojego miejsca, aby poprowadzić instalację i wyszkolić pracowników, jeśli potrzebujesz, ale kupujący powinien ponieść bilety z powrotem naszego technika, zakwaterowanie,produkty spożywcze i produkty zależne USD100/dzień.
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie








