Wysokoobrotowa odśrodkowa suszarka rozpyłowa Rotary Atomizer 500 kg / H Szybkość parowania wody
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Nazwa handlowa: | Guojin |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MXH-500 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Standardowy karton eksportowy |
| Czas dostawy: | 10-20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Item Name: | 500kg/h Water Evaporation Rate Rotary Atomizer For High Speed Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH-500 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,pharmecutical processing | Power: | 7.5kw |
| Rotary speed: | 15500r/min | Max processing capacity: | 1000kg/h |
| Max evaporation rate: | 500kg/h | Diameter of atomizing disc: | 150mm |
| Max spray diameter: | 4700mm | ||
| Podkreślić: | 15500r/min Odśrodkowa Suszarka Rozpyłowa Rozpylacz Obrotowy,Szybki Rozpylacz Obrotowy,500 kg/H Szybkość Parowania Wody Rozpylacz Obrotowy |
||
opis produktu
500 kg/h Prędkość parowania wody atomizator obrotowy dla wysokiej prędkości suszarki odśrodkowej
| Model | MXH-500 |
| Pozycja | 500 |
| Władza | 7.5kw |
| Prędkość obrotowa | 15500 r/min |
| Maksymalna pojemność przetwarzania | 1000 kg/h |
| Maksymalna szybkość parowania | 500 kg/h |
| Średnica dysku atomującego | 150 mm |
| Od dolnej części pudełka do wysokości haczyka | 1700 mm |
| Maksymalna średnica rozpylania | 4700 mm |
Wytwarzanie węgla i gazuPokaż
Skontaktuj się ze mną
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



