1000 kg / H Szybkość parowania wody Rozpylacz obrotowy do suszarki rozpyłowej
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Nazwa handlowa: | Guojin |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MXH-1000 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Standardowy karton eksportowy |
| Czas dostawy: | 10-20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Item Name: | 1000kg/h Water Evaporation Rate Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH - 1000 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 11-15 kw |
| Rotary speed: | 11570 r/min | Max processing capacity: | 2000 kg/h |
| Max evaporation rate: | 1000 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 190 mm |
| Max spray diameter: | 6300 mm | ||
| Podkreślić: | 1000 kg / H Szybkość parowania wody Rozpylacz obrotowy,CE Suszarka rozpyłowa Rozpylacz rotacyjny,15 kw Rozpylacz obrotowy |
||
opis produktu
1000 kg/h Prędkość parowania wody atomizator obrotowy do suszarki odśrodkowej
| Model | MXH-1000 |
| Pozycja | 1000 |
| Władza | 11-15 kw |
| Prędkość obrotowa | 11570 obrotów/min |
| Maksymalna pojemność przetwarzania | 2000 kg/h |
| Maksymalna szybkość parowania | 1000 kg/h |
| Średnica dysku atomującego | 190 mm |
| Od dolnej części pudełka do wysokości haczyka | 2000 mm |
| Maksymalna średnica rozpylania | 6300 mm |
Wytwarzanie węgla i gazuPokaż
Skontaktuj się ze mną
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



