100 kg / h Odparowanie wody Mechaniczny obrotowy atomizer do odśrodkowej suszarki rozpyłowej
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Nazwa handlowa: | Guojin |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MXH-100 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Standardowy karton eksportowy |
| Czas dostawy: | 10-20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Item Name: | 100kg/h Water Evaporation Mechanical Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH - 100 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food industry,Chemical industry,Pharmecutical industry | Power: | 3 kw |
| Rotary speed: | 17500 r/min | Max processing capacity: | 200 kg/h |
| Max evaporation rate: | 100 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 128 mm |
| Max spray diameter: | 2960 mm | ||
| Podkreślić: | Odparowanie wody mechaniczny atomizer obrotowy,mechaniczny atomizer obrotowy 100 kg/H,odśrodkowa suszarka rozpyłowa atomizer obrotowy |
||
opis produktu
100 kg/h Wodowyparowanie mechaniczne atomizator obrotowy do suszarki odśrodkowej
| Model | MXH-100 |
| Pozycja | 100 |
| Władza | 3 kw |
| Prędkość obrotowa | 17500 obrotów/min |
| Maksymalna pojemność przetwarzania | 200 kg/h |
| Maksymalna szybkość parowania | 100 kg/h |
| Średnica dysku atomującego | 128 mm |
| Od dolnej części pudełka do wysokości haczyka | 1200 mm |
| Maksymalna średnica rozpylania | 2960 mm |
Wytwarzanie węgla i gazuPokaż
Skontaktuj się ze mną
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



