Przetwarzanie żywności Elektryczność Atomizator obracający się do suszarki odśrodkowej
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Guojin |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | XH-15 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Standardowy karton eksportowy |
| Czas dostawy: | 10-20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Item Name: | XH-15 Electricity Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | XH-15 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 0.75kw |
| Rotary speed: | 18000r/min-24000r/min | Max processing capacity: | 50kg/h |
| Max evaporation rate: | 25kg/h | Diameter of atomizing disc: | 102mm |
| Voltage: | 220v | ||
| Podkreślić: | Elektryczny atomizator obrotowy spryskiwacz suszarki,Odśrodkowa suszarka rozpyłowa,Przetwarzanie żywności Suszarka spryskowa |
||
opis produktu
XH-15 Elektryczny atomizator obracający się do suszarki do oprysków odśrodkowych
| Model | XH-15 |
| Pozycja | 15 |
| Władza | 00,75 kW |
| Prędkość obrotowa | 18000r/min-24000r/min |
| Maksymalna pojemność przetwarzania | 50 kg/h |
| Maksymalna szybkość parowania | 25 kg/h |
| Średnica dysku atomującego | 102 mm |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Zmiany węgla |
Smarowanie tłuszczowe |
Elektryczny atomizatorPokaż
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



