300 kg/h Wodowyparowanie Wody Elektryczny Atomizator Obrotowy Spray Suchacz Wysokiej Prędkości
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Guojin |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | XH-300 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Standardowy karton eksportowy |
| Czas dostawy: | 10-20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Item Name: | 300kg/h Water Evaporation Electric Rotary Atomizer For High Speed Centrigual Spray Dryer | Model Type: | XH-300 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 5.5kw |
| Rotary speed: | 10800r/min-15000r/min | Max processing capacity: | 600kg/h |
| Max evaporation rate: | 300kg/h | Diameter of atomizing disc: | 180mm |
| Voltage: | 380v | ||
| Podkreślić: | Maszyna wysokiej prędkości do suszenia,300 kg/h Spryskiwaczka,Elektryczna maszyna do suszenia spryskowego atomizera |
||
opis produktu
300 kg/h Elektryczny atomizator obracowy do wysokiej prędkości
| Model | XH-300 |
| Pozycja | 300 |
| Władza | 5.5kw |
| Prędkość obrotowa | 10800 r/min-15000 r/min |
| Maksymalna pojemność przetwarzania | 600 kg/h |
| Maksymalna szybkość parowania | 300 kg/h |
| Średnica dysku atomującego | 180 mm |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Zmiany węgla |
Smarowanie tłuszczowe |
Elektryczny atomizatorPokaż
Skontaktuj się z nami
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



